Sevgidoji: Burger King'te Bedava Ürün Satın Almak

Burger King'te Bedava Ürün Satın Almak

ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR ‘have it your way’ ‘be your way’ mükemmel sloganların sahibi.Alevde sağlıklı ızgaranın tek adresi BURGER KİNG

sevenler bu konu tam size göre. Sürekli saç maskesi,vücut,cilt bakımı olmaz.İlginizi çekeceğini düşündüğüm farklı bir bilgi paylaşmak istiyorum.Zevkler ve renkler tartışılmaz ama B.K. hamburger ve patatesi hayır diyecek çok az kişi vardır.
Burger KİNG bilmeyenler için çok pahalı ve doyurucu değil gibi ön yargılar olsa da, çeşit ve uygun fiyatlarla her bütçeye hitap ediyor.Öğrenci kesiminin büyük kısmı kantinlerden çok  buraları tercih etmektedir.
Ben de genelde Burger King'den yediğim için bu konu hakkındaki bilgi ve tecrübelerimi anlatacağım. Bildiğiniz gibi menülerin yanındaki patates ve içecek seçimleri ücretli oluyor. Sürekli buradan alışveriş yapanlar içinde seçim farkı ödemesi yapanlar için iyi bir tasarruf olacaktır.Bu yöntemle içecek ve patatesler ücretsiz KİNG seçim oluyor.Hem de kısa süren bir anket cevaplayarak:

Nasıl?
Satın aldığınız menü fişi arka yüzünde  BEDAVA   indiriminden faydalanmak için gerekli bilgiler yer alıyor.Ama size kısaca anlatayım:

Fişin en altında www.burgerkingdeneyimi.com diye bir site var hemen altında ise Kod: yazan kısım var o sayfadan kod ile giriş yapıyorsunuz

birkaç anket sorusu ve öznel yorum kısmı var onu da yazdıktan sonra bir iki kısa soru var ve en son bir doğrulama kodu geliyor.

O kodu fişin altına yazıp fişi bir daha ki siparişte kasiyere verin gerisine karışmayın. :) Hayatın içinden bilgiler. 🥤🍔🍟
Bu yazıyı paylaşabilirsiniz:

10 yorum:

 1. Fişin arkasını görmüştüm ama hiç denememiştim 😊deneyelim 🤗

  YanıtlayınSil
 2. Ben et yemediğim için pek uğramıyorum:))))))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. isterseniz vejeteryan menüsüde var (beanburger menü) tabi hamburger sevmiyorsanız bişey diyemem :) ama patetesleri harika muhakkak denemelisinz iyi günler dilerim 😊😊😊

   Sil
 3. Hi! Great post and i love your photos!
  I just discovered your blog and I keep following it, would you follow me back?
  http://serendipia-aazul.blogspot.com.es/

  Have a nice day!

  YanıtlayınSil
 4. selaaamm:):) tamam bakmak lazım ona :)

  YanıtlayınSil
 5. Teşekkürler bilgi için. Bende bilmiyordum deneyeceğim

  YanıtlayınSil
 6. Ben tüketmiyorum fakat çok seven bir arkadaşım var onun için not ettim :)

  YanıtlayınSil
 7. Bir kez kullanmıştım bunu, bilmeyenler için güzel bir yazı olmuş.

  YanıtlayınSil
 8. Öğrencile için özellikle iyi bir bilgi olmış

  YanıtlayınSil

Değerli misafirlerim yazılarımı paylaşarak daha fazla kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.Yazdığım konular hakkında düşüncelerinizi lütfen yorum kısmında paylaşınız.
Sevgidojiyle kalın