Sevgidoji: Hakkımızda

Hakkımızda


Sevgidoji Blog 17 Şubat 2018 tarihinde açılmıştır. Blogger ile ilk tanışma serüvenimde bu tarihe denk gelmektedir.Boş zamanlarımda ek uğraş için internette gezinirken  blogspot sayfalarından birine denk geldim ve bir bloggerin kişisel paylaşımlarını,yorumları görünce bir kaç blogspot uzantılı sayfaları daha ziyaret ettim.Buranın aktif bir ortam olduğunu boş zamanımı değerlendirirken iyi vakit geçireceğimi ve bana güzel şeyler katacağını düşündüğümden hemen bir tane açmaya karar verdim.Blog adım sevgidoji koydum.Benim genelde kullanıcı adım sevgido dur.Ancak burada paylaşımlar yaparken bitmojilerden faydanlanıp paylaşım yapma fikri olmuştu.Bitmojimede olan ilgimden dolayı sevgidoji adı ortaya çıktı.

Site kategorisini ilk önce kişisel paylaşımlarımı ve durumlarımı paylaşmayı düşünüyordum.Ancak daha sonra genel bir kategoride yazmanın beni zorlayacağını düşündüğümden.Yakın zamanda ilgi alanımda olan evde kişisel bakım, doğal maskeler ve cilt bakımları ile ilgili arayışta olduğumdam bu güzellik kategorisi üzerinden yazmamın daha iyi fikir olduğunu düşündüm.


Site tasarımı konusunda pek zorlanmadım çünkü internette ve blogger destek sitelerinde bu konuda yönlendirici konular ve videolar mevcut.Kolaylıkla güzel bir blog tasarımına kavuşmak çok basit ve açıklayıcı.

Blogger de blog yazılarıma yazılan yorumları cevaplamaktan keyif alıyor ,blog ziyaretleri ve blog yazarıyla bilgi alışverişiyle kendimi iyi hissedeceğim aktif bir ortamda bulduyorum.Blogger i herkese öneriyorum.İnsanların birşeyler yazması ve onun binlerce insan tarfından görünüp okunması harika bir şey.

Sevgidoji  bloggerde kadına dair: Kişisel Bakım,Makyaj Malzemeleri ,Kozmetik Ürünler, Cilt Bakım Ürünleri, gratis indirimleri,saç maskesi,yüz maskesi,maske,siyah maske, kantaron yağı ,avon,watsons kozmetik, doğal maskeler,vücut bakımı,yüz bakımı,Saç bakım Ürünleri,cilt güzelliği,cilt temizleme,cilt maskesi, Saç Bakımı ,Kozmetik İşlemler, bitkisel saç bakımı, kozmetik cilt bakım,bitkisel cilt bakım,alış veriş ve ürün tanıtımları,moda,dekorasyon,dıy tecrübelerimi ve deneyimlerimi bulabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz:

2 yorum:

Değerli misafirlerim yazılarımı paylaşarak daha fazla kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.Yazdığım konular hakkında düşüncelerinizi lütfen yorum kısmında paylaşınız.
Sevgidojiyle kalın

Öne Çıkan Yayın

DefiLand

 🚨🚨🚨YATIRIM TAVSİTESİ DEĞİLDİR 🚨🚨🚨 İlk zamandan beri takip ettiğim ve elimde tuttuğum Defi Land oyun projesi hakkında şimdiye kadar ne...

SON YORUMLAR