Sevgidoji: 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Hediyeler

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Hediyeler

             

   Öncelikle biraz bilgi edinelim isterseniz. Dünya Kadınlar Günü fikri nereden çıktı hadi bakalım. Açıkçası bende tarihçesine o kadar hakim değilim ama bildiğim kadarıyla kadınların erkeklerle eşit haklara sahip olduğunu niteleyen özel bir gündür.Bu özel günde kadınlara verilen değeri ön plana çıkaran kutlamalar düzenlenir. Tarihi dönemlere bakıldığı zaman, kadınlar gerçek bir birey olmanın; siyasi , sosyal ve ekonomik anlamda eşitliğe kavuşmanın mücadelesini büyük bir azim ve kararlılıkla göstermişlerdir. Bu nedenle Dünya Kadınlar Günü de kadınlarının başarı elde ettikleri mücadeleyi simgelemektedir.
          Kadınlar en narin en kırılgan canlılardır.Onları mutlu etmek aslında çok basittir fakat günümüzde çirkef insanlar çoğaldığından fazlasıyla zarar görüp mağdur ediliyorlar.Hadi sizde kadınları mutlu etmek için onlara güzel sözler söyleyin hatta onlara güzel güzel hediyeler alın.Unutmayın 'Cennet annelerin ayakları altındadır'.
        Bayanlar sizlerde birbirinize hediyeler alıp birbirinizi sevindirebilirsiniz.Hediye önerileri yapalım. Özellikle Gümüş takılar vazgeçilmezlerdendir. Ben gümüş takıları kesinlikle MySilvers gümüş'den almanızı öneriyorum mükemmel ürünleri uygun fiyatlarıyla oldukça etkileyici.Linki şuraya bırakıyorum--}https://www.mysilvers.com/tr/Ve tabi ki bayanların en sevdiği şeye gelelim.Evet evet duyuyorum sizi çiçekler çikolatalar ve peluş oyuncaklar.Kadın hangi yaşta olursa olsun fark etmez bunları  görünce mutlu olmayanımız yoktur.Mesela ben minicik bir papatya dalıyla bile kocaman gülümseyebiliyorum.Çiçekler dünyanın en mükemmel canlıları olmalı.Bu arada bu yılın trend hediyeleri arasında aşk bahçeleri de var onları da bırakacağım buralara bir yere. Bu tarz hediyeler için de fazla uzağa gitmeyin çünkü link hemen yanı başınızda --}https://www.ciceksepeti.com/
Müzik kutusuna ne dersiniz ? Imm aslında fena fikir değil ! Onun yanı sıra size muhteşem bir kutu içeriği göstereceğim. Kutu hazırlamak eskide kaldı falan diyenleri duyuyorum da. Eskiyen fikir kutu değil kutunun içeriği. Tabi sen üç beş tane çikolata birkaç güzel not yazıp kapatırsan kutuyu fikir eskimez çürür.Kadınlar neyi sever ? Ohoo bu kadınlarda her şeyi seviyor diyorsunuz da hayat sevince güzel :) Kadınlar makyaj malzemelerine bayılırlar. O halde kutunun bir tarafına makyaj malzemeleri bir yanına da çiçek çikolata not vs. yerleştirin harika görünecektir. Kıyafet almanızı tavsiye etmem o uğraştırıcı olur birlikte almanız daha iyi olur :) MUTLU AKŞAMLAR

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Değerli misafirlerim yazılarımı paylaşarak daha fazla kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.Yazdığım konular hakkında düşüncelerinizi lütfen yorum kısmında paylaşınız.
Sevgidojiyle kalın