Sevgidoji: DR.C.TUNA ACTİVATED CHARCOAL BLACK MASK/FARMASİ SİYAH MASKE

DR.C.TUNA ACTİVATED CHARCOAL BLACK MASK/FARMASİ SİYAH MASKE     Merhabalar... Konuya nasıl bodoslama girilir adlı yazım. :) Farmasi ürünlerini bilmeyeniniz yoktur. Ben genelde makyaj ürünlerini daha fazla tercih ediyorum. Ama bu kez siyah nokta giderici maskesini denedim ve bu deneyimi sizinle paylaşmak istedim.Neden mi ?
          Çünkü abartısız mükemmel bir ürün bu ya. Ben haftada 2 kez burun ve çene bölgemde kullandım. Sonuç gayet iyi bence. Sizler yüz veya boyun bölgenizde kullanabilirsiniz. İddia ediyorum bu ürünü kullandıktan sonra bildiğiniz diğer siyah maskeleri çekmeceye atacaksınız. Tabi böyle söylüyorum ama ben Procsinimden vazgeçemem kardeş kardeş kullanıyorum artık adil bir şekilde. İkisi de hayat kurtarıcılarımdan :)
      Kullanımı gayet basit yüzünüzü temizledikten sonra kalın bir tabaka halinde sürüp 20-25 dk beklerseniz kolayca sökülecektir zaten

   Sizlerde benim gibi karantina günlerinizden sıkılıp kendinizi bakımlara veya mutfağa verdiniz mi ? Ben baya baya ev hanımı moduna geçtim sanırım. Ama güzel olay ya sevdim bunu. Kitap oku yemek ye ders çalış tekrar acık yemek ye cilt bakımı yap dizi izle tekrar acık hoop mutfakk :) Ülkemiz bu felaketten kurtulana dek içinde bulunduğumuz durumu eğlenceli ve çekilebilir bir hale sokmaya çalışalım. Psikolojik sorunlar yaşamaya hiç gerek yok bence.Çok konuştum yine ben. Neyse güzel günler göreceğiz. Ellerinizi yıkamayı unutmayın.Hepinizi seviyorum diğer bir yazımda görüşmek üzere sağlıcakla kalın...


Bu yazıyı paylaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Değerli misafirlerim yazılarımı paylaşarak daha fazla kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.Yazdığım konular hakkında düşüncelerinizi lütfen yorum kısmında paylaşınız.
Sevgidojiyle kalın